KONST / Litografier / Färglitografi 14476446
nr 1447 6446
Färglitografi
Triptyk Lennart Nyström, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 10/15, färglitografi, yttermått inklusive ram: 60x90 + 2x60x45
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:24:07
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)